вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Зарядна станція Remax RPP-325 Tank Series 150W 36000mAh Black-Red (6954851243069)
- Немає в наявності
- Код: 6954851243069
8 996,40 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Зарядна станція Remax RPP-325 Tank Series 150W 36000mAh Black-Red (6954851243069)
REMAX RPP-325 – переносна зарядна станція електроприладів, яка гарантує стабільну роботу та високу якість. Пристрій завдяки компактності легко можна використовувати як вдома, так і брати з собою на природу. Майте власну електростанцію (на 220 вольт!) Цей продукт дозволяє отримати потужність, еквівалентну електроенергії, яку ви використовуєте вдома. Він живить 220 В та може видавати до 150 Вт потужності! Крім того, це портативне джерело живлення для пристроїв, що потребують високої потужності, таких як вентилятори та проектори. 36000mAh Power Bank До вже багатофункціонального RPP-325 додано 4 порти виведення живлення (1 тип C та 3 USB A). Він може заряджати кілька пристроїв одночасно і має достатньо батареї, щоб зарядити їх кілька разів. Ідеально підходить для походів Міцна конструкція RPP-325 також має різні корисні функції, які роблять його найкращим джерелом живлення для походів та походів на відкритому повітрі. Він також поставляється із вбудованим світлодіодним ліхтариком з 3 режимами, що дуже корисно при навігації у нічний час. Так само RPP-325 легкий і зручний для перенесення, а також відносно компактний для подорожей. Залишайтеся на зв'язку з електроенергією скрізь Використовуйте RPP-325, щоб отримати живлення навіть у найвіддаленіших місцях. Ця надзвичайно потужна станція резервного живлення може забезпечити живленням навіть найенергоємніші пристрої. Насправді цей продукт можна використовувати навіть для живлення побутової техніки, такої як телевізори, автомобільні холодильники, вентилятори і т. д., з вихідною розеткою постійного/змінного струму.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | - |
| USB Type-A | 3 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність, Вт*г | 133.2 |
| Ємність, мА*г | 36000 |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | - |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 1.1 кг г |
| Вихід USB Type-A | 3 х 5В/2.4А |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 60 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | - |
| Вихід прикурювача | - |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Дисплей | без дисплея |
| Для великої побутової техніки | Немає |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Життєвий цикл | 500+ циклів |
| Заряджання від USB | Да |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Немає |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Немає |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегрівання | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 1 х 220 В |
| Колеса | немає |
| Колір | чорний з червоним |
| Ліхтарик | є |
| Максимальна вхідна потужність | 60 Вт |
| Номінальна потужність | 150 Вт Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 5 шт. |
| Прикурювач | немає |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Підсвітка | немає |
| Пікова потужність | 150 Вт |
| Робоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 В |
| Розміри | 165 х 132 х 83 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| Сонячна панель | - |
| Технологія заряджання | Power Delivery |
| Тип акумуляторів | Li-ion NMC |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | - |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | - |
| Швидке заряджання батареї | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 996,40 ₴








