вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Холодильник Vestfrost CX 283 SW
ЗАХИСТ ВІД ПЕРЕПАДІВ НАПРУГИ Якщо напруга у мережі перевищить допустимі параметри, Ваш прилад VESTFROST відключиться від електромережі та відновить роботу у заданому режимі, як тільки напруга у мережі стабілізується. При цьому параметри налаштувань відновляться. ECO РЕЖИМ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ Економний режим аналізує роботу приладу VESTFROST за період використання та оптимізує робочий цикл для того, щоб мінімізувати використання електроенергії. ЗМІНА НАПРЯМКУ ВІДКРИВАННЯ ДВЕРЕЙ Всі холодильники та морозильні камери VESTFROST обладнані технологією зміни напряму відчинення дверей, що полегшує вибір місця розташування.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestfrost |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Тип управління | Механічне |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 14 годин |
| Вага | 44 кг г |
| Входить до комплекту | лоток для льоду, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 160х54х57 см |
| Генератор льоду | немає |
| Дверні кошики | 4 шт. |
| Енергоспоживання | 0,6 кВт/добу |
| Загальний обсяг (корисний) | 243 л |
| Зовнішній дисплей | немає |
| Зона свіжості | відсутня |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Колір | Білий |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 4 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 1 шт |
| Наявність No Frost | відсутній |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 42 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 201 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Потужність заморожування | 2.6 кг/добу |
| Роздільне регулювання температури | немає |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Сигнал відчинених дверей | немає |
| Система розморожування морозильної камери | ручна |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична |
| Стартова потужність | немає даних |
| Суперзаморозка | немає |
| Суперохолодження | немає |
| Тип компресору | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 319,85 ₴










