вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук HP Victus 15-fb1002u (A31W8EA) Blue
Надійне охолодження для тривалих баталій Ефективна система охолодження не допустить перегріву навіть під час найспекотніших битв. Створений для ігор Насолоджуйся неймовірно чітким зображенням, плавним ігровим процесом з високою частотою оновлення — і покажи вищий клас у грі! Налаштування за допомогою OMEN Gaming Hub Єдине рішення для покращення ігрового процесу — від керування продуктивністю різних компонентів до вибору варіанта підсвічування та багато іншого. Екран Full HD із частотою 144 ГГц Тепер можна забути про дратівливі затримки та розмите зображення. На екрані з частотою оновлення 144 Гц і роздільною здатністю Full HD (1080p) ігровий процес завжди буде чітким та плавним. Технологія швидкого заряджання HP Fast Charge Вам більше не доведеться чекати заряджання пристрою кілька годин. Акумулятор вимкненого пристрою можна зарядити з 0 до 50 % лише за 30 хвилин. Легкість підключення Оціни якість бездротового зв’язку — комбінований модуль бездротового зв’язку Wi-Fi 6 (2x2) і Bluetooth 5.3 забезпечить стійкість усіх твоїх підключень і до 3 разів вищу швидкість передачі файлів у порівнянні з Wi-Fi 5. HD-камера HP Wide Vision Завдяки широкому куту огляду (до 88 градусів) ви можете влаштовувати відеорозмови з усією родиною або друзями, не турбуючись про якість зображення. Роз’єм SuperSpeed USB Type-C забезпечує живлення, підключення монітора та передачу даних зі швидкістю 5 Гбіт/с Усього один порт USB-C зі швидкістю передачі даних до 5 Гбіт/с дозволяє як заряджати пристрої, так і підключати зовнішній монітор. Порт влаштований таким чином, щоб не турбуватися про правильне положення роз’єму. Двоканальна пам’ять Двоканальна технологія підтримує одночасну роботу обох каналів, що дозволяє подвоїти швидкість обміну даними між контролером пам’яті та оперативною пам’яттю, підвищуючи загальну продуктивність системи. Дисплей з ультратонкими рамками Переглядайте більше інформації завдяки вузьким рамкам та збільшеній області перегляду. Продуманий дизайн Цей ноутбук розроблений із турботою про навколишнє середовище. У ньому використовуються повторно перероблені матеріали, такі як океанічний пластик, з якого виготовлені кришка, лицьова панель та корпус динаміка. Виняткова якість звуку Завдяки двом динамікам HP, технології HP Audio Boost та налаштуванню аудіосистеми експертами Bang & Olufsen ви не просто чутимете звук, ви його відчуєте.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Синій |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 52.5 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 2,29 кг г |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Виробник процесора | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 357.9х255х23.5 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX2050 |
| Назва серії | Victus |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 4 ГБ DDR6 |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Частота процесора | 3,3 — 4,55 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 598,65 ₴

