вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Кондиціонер Ariston ALYS R32 C 25 MUD0 (3381251+3381405)
ARISTON CLIMA Сумісний з новим комплектом Ariston Clima R32 Wi-Fi для підключення виробу до Інтернету. Завдяки додатку ARISTON CLIMA користувачі можуть в будь-який час легко керувати кліматичним обладнанням дистанційно або з дому. Функція пам’яті Ця функція дозволяє встановлювати та зберігати температуру та швидкість вентилятора (а також налаштування нічного режиму, якщо він активований) для створення максимально комфортних умов під час наступного ввімкнення кондиціонера. Технологія 2D INVERTER / Технологія 3D INVERTER* Два інверторних двигуни у зовнішньому блоці для плавного регулювання швидкості вентилятора та частоти компресора. Це дозволяє підвищити енергоефективність і покращити керування споживанням енергії, а також ефективно контролювати рівень шуму. Моделі з використанням технології 3D INVERTER мають додатковий інверторний двигун у внутрішньому блоці для обмеження рівня шуму в приміщенні. Функція стеження Функція стеження дозволяє здійснювати регулювання температури в реальному часі. Ви можете встановити температуру для кімнати, в якій зараз знаходиться пульт дистанційного керування, подавши кондиціонеру команду пультом керування.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | немає даних |
| EER | немає даних |
| Wi-Fi керування | опційно |
| Іонізація | немає |
| Автоматичний режим | немає |
| Вага | 7,5 кг г |
| Вентиляція (рециркуляція) | немає |
| Габарити | 805x285x194 мм |
| Енергоспоживання під час обігріву | немає даних |
| Енергоспоживання під час охолодження | немає даних |
| Зовнішня температура при обігріві | до -15°C |
| Колір | Білий |
| Маркування по БТЕ/BTU | 7 |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Наявність пульта | є |
| Нічний режим (режим сну) | є |
| Обігрів | є |
| Осушення | є |
| Охолодження | є |
| Очищенння повітря | немає |
| Потужність обігрівання | немає даних |
| Потужність охолодження | немає даних |
| Режим роботи | охолодження + обігрів + осушення |
| Рекомендована площа приміщення | до 25 м2 |
| Таймер | немає |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип холодоагенту | R 32 |
| Турборежим | є |
| Шум | 53 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 273,75 ₴


