вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук HP Pavilion x360 14-ek2021ua (A0NK4EA) Blue
Потужний та стильний ноутбук HP Pavilion x360 з надійним процесором Intel Core та високопродуктивною графічною системою допоможе реалізувати проєкти будь-якого рівня складності. Швидка оперативна пам’ять та твердотільний накопичувач сприяють ефективній роботі в багатозадачному режимі, ви зможете легко завантажувати великі файли та отримувати до них доступ. Вбудована HP Wide Vision 720p HD веб-камера та аудіосистема з двома стереодинаміками та мікрофонами преміум-класу роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Завдяки технології ушення шумів для вхідного й вихідного звуку переговори із співрозмовником будуть ще ефективнішими, адже ви будете чути один одного, а не зовнішні шуми. Сенсорний FHD екран з яскравістю 300 ніт забезпечує неперевершену деталізацію та передачу кольорів під широким кутом огляду. Технологія Low Blue Light захистить ваш зір від шкідливого для очей синього світла. Ноутбук HP Pavilion x360 оснащений безшумною клавіатурою з підсвічуванням та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт в роботі. Сканер відбитка пальців допоможе швидко вивести ноутбук зі сплячого режиму. Кришка ноутбука відкривається на 360° - обирайте оптимальний для себе користувацький режим та працюйте з комфортом. У режимі планшета ви зможете легко ознайомлюватись з документами та вносити в них свої нотатки, режим намету буде зручним для презентацій та перегляду фільмів, а класичний режим ноутбука - для виконання звітів. Порт HDMI, два швидкісних USB-A та USB Type-C забезпечують підключення усіх необхідних периферійних пристроїв, моніторів, проекторів тощо. З’єднуйтесь з мережею через бездротову технологію Wi-Fi.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Синій |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core 3 100U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 43 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Вага | 1,51 кг г |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 322х209х19.9 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Кардридер | є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | глянець з покриттям антивідблиску |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | з сенсорним екраном |
| Серія | Pavilion |
| Серія процесора | Intel Core 3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,2 — 4,7 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 226,65 ₴






