вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Мікрохвильова піч Gorenje MO17E1WH
Автоматичне очищення без мийних засобів Щоб очистити внутрішню поверхню печі, наповніть чашку з термостійкого скла або кераміки водою, поставте її в піч і ввімкніть програму AutoClean. Утворена пара пом’якшить бруд на стінках печі. Після завершення програми просто очистьте піч вологою тканиною. Функція розморожування Мікрохвильова піч розморожує продукти, використовуючи короткі інтервали нагрівання при невисокій температурі. Між цими інтервалами тепло з нагрітих ділянок продуктів передається холоднішим, що забезпечує рівномірніше розморожування. Спеціальне попередньо встановлене налаштування швидкого розморожування рівномірно й швидко розморожує будь-який глибоко заморожений продукт. Завжди готуйте продукти відразу після розморожування. П’ять рівнів потужності Установіть рівень потужності 100 %, 70 %, 50 %, 30 % або 10 %, щоб відрегулювати процес приготування відповідно до своїх потреб. Висока потужність стане в пригоді, коли потрібно якнайшвидше щось нагріти, як-от під час кип’ятіння води або приготування некремового супу. Середня потужність дає змогу смажити чи готувати на парі, а низька підходить для приготування крем-супу або для використання приладу в режимі сушарки. Тарілка, що обертається на 360°C Їжа готується або розігрівається до ідеального стану, оскільки тепло сягає кожної часточки. Через постійне обертання тарілки мікрохвилі ефективно й рівномірно нагрівають те, що ви готуєте. Обертання також сприяє оптимальному розморожуванню.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | відсутні |
| Блюдо для хрустких скоринок | немає |
| Вертел | немає |
| Випічка | немає |
| Відкидні дверцята | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 261 х 455 х 353 мм |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Максимальна потужність гриля | немає |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Об'єм | 17 л л |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Решітка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | без гриля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 190,40 ₴










