вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Мікрохвильова піч Gorenje MO17E1B
- В наявності
- Код: MO17E1B
4 190,40 ₴
3 104 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мікрохвильова піч Gorenje MO17E1B
Мікрохвильова піч розморожує за допомогою коротких імпульсів мікрохвиль. У проміжках між подачею імпульсів тепло передається від нагрітих ділянок їжі до холодних, забезпечуючи рівномірне відтавання. Спеціальне налаштування Speed Defrost рівномірно та швидко розморожує будь-які продукти глибокого заморожування. Після розморожування продукти слід одразу приготувати. П’ять рівнів потужності мікрохвиль – 100, 70, 50, 30 та 10% – дозволяють готувати страви з урахуванням необхідної інтенсивності нагріву та типу продукту. Якщо вам потрібно щось швидко нагріти, наприклад, закип’ятити воду або підігріти суп, вибирайте високу потужність мікрохвиль. Середня потужність підходить для приготування на пару чи смаження. Низька потужність більш щадна, але при цьому продукти можуть втрачати вологу. Ідеальне приготування та розігрів їжі без холодних областей. Постійне обертання тарілки дозволяє мікрохвилям ефективно та рівномірно нагрівати продукти. Крім того, обертання тарілки забезпечує рівномірне розморожування продуктів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | відсутні |
| Блюдо для хрустких скоринок | немає |
| Вертел | немає |
| Випічка | немає |
| Відкидні дверцята | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 451 х 257 х 343 мм |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Максимальна потужність гриля | немає |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Об'єм | 17 л л |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Решітка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип грилю | без гриля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 104 ₴









