вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 (82RK018YRA) Misty Blue
Стильний ноутбук для студента або всієї родини Lenovo ideapad 3i 15IAU7 має все необхідне для реалізації навчальних проектів, участі у відеоконференціях і приємного відпочинку. Ноутбук продуманий до деталей: від продуктивної «начинки» до захисної шторки на веб-камері і приємного золотисто-пісочного відтінку корпусу. Мобільність на кожен день Lenovo ideapad 3i 15IAU7 зручно брати на аудиторні заняття та в подорожі - пристрій з екраном діагоналлю 15,6 дюйма важить всього 1,63 кг. Завдяки повністю зарядженій батареї ємністю 45 Вт*ч тобі до 7,5 години не доведеться шукати розетку. Технологія Rapid Charge забезпечить швидкісну «підживлення» акумулятора ideapad 3i 15IAU7 - з 0 до 80% за 60 хвилин. Продумані пристрої введення, інтерфейси, зв’язок Lenovo ideapad 3i 15IAU7 оснащений великим тачпадом і зручними клавішами з підсвічуванням - друкуй з комфортом навіть в повній темряві.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Блакитний |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 45 Вт-рік |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,63 кг г |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.2х236.5х19.9 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | SD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Iris Xe Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | IdeaPad 3 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,3 — 4,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 153,65 ₴










