вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Пральна машина Hisense WFQP6012VM/IRV+бак (WFLP6012EM)
Пральна машина Hisense WFQP6012VM/IRV + бак – це не просто побутова техніка для прання, а інтелектуальне та інноваційне обладнання з розширеною функціональністю. Дизайн, розмір та управління пральною машиною Hisense WFQP6012VM/IRV + бак Дана модель являє собою пральну машину, що окремо стоїть, з фронтальним завантаженням, що робить її установку максимально зручною. З компактними розмірами 43,5 см у глибину вона легко інтегрується в будь-який простір, тому її вибирають для встановлення в обмежених приміщеннях. Чорні дверцята надають техніці елегантного вигляду, який гармонійно впишеться в інтер'єр вашого будинку. З 6-кілограмовим завантаженням підходить для більшості побутових потреб. Оснащення інверторним двигуном забезпечує безшумну роботу та підвищену енергоефективність. Прямий привід та механічне управління роблять використання техніки максимально простим та зручним. Цифровий екран інтуїтивно зрозумілий. Відкладений старт дозволяє адаптувати прання під ваш графік, забезпечуючи зручність та економію часу. Програми та технології пральною машиною Hisense WFQP6012VM/IRV + бак З функцією SteamTech та самоочищенням SterilTub ця модель піднімає планку чистоти та гігієнічності одягу. Технологія пари впливає на волокна тканин, видаляючи навіть найскладніші забруднення. Ціна пральної машини Hisense WFQP6012VM/IRV + бак мінімальна, при цьому вона пропонує широкий вибір з 15 програм прання – від екологічних та енергозберігаючих до швидких та інтенсивних. Програми для дитячого одягу, спортивного одягу, вовни та пухових виробів наголошують на універсальності цієї моделі. Системи захисту від переливу, контролю дисбалансу та піноутворення гарантують безпеку в роботі обладнання. Функція збереження попередніх налаштувань робить машину ще зручнішою у використанні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип управління | Електронне |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Eco | є |
| Smart керування | відсутнє |
| Інтенсив | немає |
| Автодозування миючого засобу | немає |
| Антиалергійна | немає |
| Бульбашок | є % |
| Біла тканина | нема |
| Вага | 59 кг г |
| Верхній одяг | немає |
| Тип | автомат |
| Вовна | є |
| Отжим | є |
| Відтермінування старту | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 535 х 845 х 435 мм |
| Гігієна | немає |
| Делікатне прання | є |
| Джинсі | немає |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дитячий одяг | є |
| Додаткове полоскання | немає |
| Додаткові програми | очищення барабана |
| Дозавантаження | через Старт/Пауза |
| Еко Бавовна | є |
| Завантаження (прання) | 6 кг |
| Завантаження (сушіння) | немає |
| Захист від дітей | є |
| Захист від протікання | є |
| Змішані тканини | є |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | A |
| Кольорові тканини | немає |
| Колір | Білий |
| Конструкція барабана | розбірний |
| Кількість програм | 15 |
| Матеріал бака | немає даних |
| Обробка парою | є |
| Полоскання | є |
| Попереднє прання | є |
| Привод | прямий |
| Пухові вироби | є |
| Ручне прання | немає |
| Рівень шуму віджиму | 74 дБ |
| Рівень шуму прання | 58 дБ |
| Синтетика | є |
| Сорочки | немає |
| Споживання води | 45 л |
| Споживання електроенергії | 0,42 кВт/год |
| Спорт | є |
| Сушіння | без сушіння |
| Темнина тканинна | є |
| Технології | - |
| Тип пральної машини | фронтальне завантаження |
| Швидке прання / Експрес | є |
| Швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Шовк | є |
| Щоденне прання | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 778,65 ₴










