вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Зарядна станція EcoFlow Delta 2, 1024Wh, 1800W, LiFePO4 (ZMR330-EU)_EU
Оновлена портативна зарядна станція EcoFlow DELTA 2 підійде для використання як вдома, так і поза межами оселі — в дорозі та на відкритому повітрі. Цей пристрій гарантує зарядку для майже всіх ваших побутових пристроїв, адже вихідна потужність змінного струму — 1800 Вт. Цього вистачить, щоб заживити мікрохвильовку, холодильник, кавоварку, гриль та мобільні гаджети. Підключайте одночасно 13 пристроїв і не переймайтеся щодо перевантаження (завдяки підтримці технології X-Boost живіть пристрої до 2200 Вт). Зарядіть станцію за допомогою змінного струму до 100% всього за 80 хвилин. Також ви можете зарядити пристрій за допомогою сонячних панелей: під'єднайте портативні панелі 1x400W або 2x220W та заряджайте станцію за 3-6 годин. Отримуйте інформацію щодо напруги в режимі реального часу, щоб досягти максимальної точки потужності з ефективністю >98%. Портативна зарядна станція EcoFlow DELTA 2 працює в 6 разів довше завдяки оновленому LFP-акумулятору, який гарантує більше циклів повної зарядки та розрядки без втрати ефективності заряду. Також станцію оснащено системою керування, яка регулює важливі функції приладу та сповіщає про будь-які потенційні ризики. Зокрема ви отримуєте інформацію про стан акумулятора. Ця станція може стати аварійним джерелом живлення в час, коли неможливе живлення від централізованої мережі. Завантажте мобільний застосунок для дистанційного керування станцією за допомогою Wi-Fi або Bluetooth: перевіряйте статус заряджання, налаштовуйте оптимальні параметри та відстежуйте споживання електроенергії підʼєднаними приладами.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 2 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність, Вт*г | 1024 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 400 Вт |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 12 кг г |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/3А; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | - |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Життєвий цикл | 3000+ циклів |
| Заряджання від USB | Да |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегрівання | є |
| Захист від перенапруги | немає даних |
| Змінний струм | 4 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Колір | темно-сірий з чорним |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 1200 Вт |
| Номінальна потужність | 1800 Вт Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 13 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | є |
| Підсвітка | немає |
| Пікова потужність | 2700 Вт |
| Робоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 400 х 211 х 281 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| Сонячна панель | 220 Вт |
| Технологія заряджання | немає даних |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | 1.2 рік |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | 3-6 рік |
| Швидке заряджання батареї | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 642,15 ₴








