вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук Sgin M15 Pro (710917136234) Black
Дисплей та графіка SGIN M15 Pro має якісний дисплей з великою діагоналлю, що забезпечує яскраві та реалістичні кольори. Завдяки високій роздільній здатності та широким кутам огляду, ви будете насолоджуватися деталізованим зображенням та повним зануренням у контент. За допомогою передової графіки цей ноутбук забезпечує плавну і реалістичну ігрову графіку. Розширені можливості зберігання SGIN M15 Pro пропонує обсяг зберігання даних, що дозволяє зберігати велику кількість файлів, ігор, фотографій та відео. Завдяки розширеним можливостям пам’яті та наявності слотів для додаткових накопичувачів можна легко розширити ємність зберігання за своїми потребами. Поліпшена система охолодження SGIN M15 Pro оснащений покращеною системою охолодження, яка забезпечує оптимальну температуру роботи ноутбука навіть під час інтенсивних обчислень або тривалих ігрових сесій. Це дозволяє підтримувати стабільну продуктивність та запобігає перегріву компонентів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SGIN |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Celeron J4105 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Емкість акумулятора | 38 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,2 кг г |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 362.9х237.5х17.9 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Назва серії | немає |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1366x768 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,5-5 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 427,10 ₴





