вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Крісло для геймерів Anda Seat T-Pro 2 Size XL Gray/Black (AD12XLLA-01-GB-F)
- Немає в наявності
- Код: AD12XLLA-01-GB-F
23 286,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Крісло для геймерів Anda Seat T-Pro 2 Size XL Gray/Black (AD12XLLA-01-GB-F)
Льняна тканина AD Alpha Льняна тканина AD Alpha використовується для високоякісних крісел AndaSeat. Стійка до подряпин і плям. . Високоякісний матеріал був розроблений та виготовлений з урахуванням повного комфорту для людей. Шкіра AD+ не тільки легко чиститься, але й набагато міцніша за інші матеріали, чудово зберігає форму. Льняна тканина AD Alpha не містить шкідливих хімічних елементів, ідеально підходить для дорослих та дітей. Фізичний тест, проведений SGS на міцність, стійкість, витримку, хімічні випробування, проведені компанією SGS щодо свинцю, кадмію, ДМФА, фталатів, ПАУ. 65 мм колесо з поліуретановим покриттям (King Size) Колеса забезпечують легкий рух без подряпин на всіх видах поверхонь. Колеса з поліуретановим покриттям були розроблені, щоб залишатися нерухомими та забезпечувати необхідну стабільність під час гри, з відчуттям міцності та гладкості. Збережи свій комфорт з системою нахилу AD+ Нахил спинки регулюється на 90 ~ 160 градусів з кутовим фіксатором у будь-яких положеннях. AD+ Recline підтримує багатофункціональний нахил. Механізм витримує високі навантаження, забезпечує повний контроль над підвіскою крісла. Він має регульований нахил для збільшення та зменшення напруги, відповідаючи вазі тіла користувача для легкого, надійного та міцного «хитання», не створюючи втоми у м’язах. Піна AD Mold Піна щільністю 65 кг/м є ідеальним елементом міцності та гнучкості. Технологія AD Mold використовується для забезпечення тривалості використання піни та її еластичності. Насолоджуйся подушками з ефектом памяті Покращте своє сидіння у кріслі за допомогою подушок піною з ефектом пам’яті , чутливі до тиску та температури, ідеально відтворюють форму вашого тіла. Перенеси комфорт свого сидіння на новий рівень. 4D підлокітники Персоналізована підтримка Чотири режими - вліво і вправо, вперед і назад, вгору і вниз та кут повороту, дозволяють регулювати ідеальне положення, необхідне для захисту ваших зап’ясть. Поліуретанове покриття забезпечує міцну опору для ваших ліктів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28.9 кг г |
| Вбудовані механізми | механізм Conventional Tilt, нахил спинки, газліфт |
| Каркас | Метал |
| Кут нахилу спинки | 90°-160° |
| Максимальний дозволений навантаження | 200 кг кг |
| Оббивка | тканинна |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулювання висоти сидіння | є |
| Регулювання підлокітників | є |
| Розміри сидіння | 42 х 49-56 х 54 см |
| Розміри спинки | 60.5 х 87 см |
| Тип | геймерське крісло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 286,15 ₴









