вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F)
- Немає в наявності
- Код: AD12YDC-XL-01-G-PV/F
29 496,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F)
Вбудована 4-стороння ергономічна підтримка Внутрішня система підтримки попереку регулює інтенсивність на рівень підтримки ручками з обох сторін. MagSwap Нові технології. Зручні різнокольорові накладки на підлокітники магнітно фіксуються та вирівнюються в комфортне положення. Магнітна подушка з ефектом пам’яті Надм’яка подушка для голови на магніті. Відрегулюйте її у бажане положення без зусиль. MagClap Легкий процес збірки Kaiser має спеціальну модульну конструкцію magclap, тому одна людина може легко виконати весь процес збірки крісла. Більш просторне сидіння з більшою еластичністю. 65 кг/м щільної формованої піни, ідеальне поєднання міцності та стійкості. Комфортна технологічна спинка Нахил спинки 90-165°. Кут гойдання 30° ПВХ Шкіра DuraXtra. ПВХ шкіра Duraxtra забезпечує м’яке та комфортне сидіння. Стійкість до подряпин і плям, сертифікована якість та довговічність.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 31 кг г |
| Вбудовані механізми | механізм Multi-functional Tilt |
| Каркас | Метал |
| Кут нахилу спинки | 90°-165° |
| Максимальний дозволений навантаження | 200 кг кг |
| Оббивка | тканинна |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулювання висоти сидіння | є |
| Регулювання підлокітників | є |
| Розміри сидіння | 44.5 х 51 см |
| Розміри спинки | 56.5 х 87 см |
| Тип | геймерське крісло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 496,15 ₴









