вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук HP 255 G9 (A3DT9ES) Dark Ash Silver
Ноутбук HP 255 G9 відрізняється вигідною ціною і дозволяє залишатися на зв’язку. Він поєднує в собі технології AMD та все необхідне для спільної роботи. Міцний корпус ноутбука надійно захищає його від пошкоджень під час перенесення. Мобільний та надійний Будьте впевнені — HP 255 G9 здатний виконувати термінові завдання на ходу. Міцний корпус забезпечує надійний захист ноутбука та надає йому ділового зовнішнього вигляду. Всі необхідні роз’єми та слоти Швидке підключення до периферійних пристроїв в офісі або вдома за допомогою традиційних роз’ємів. Ноутбук HP 255 має слот для карт пам’яті SD. З його допомогою можна зручно переносити дані та зберігати їх резервні копії. Створений для роботи, готовий до розваг Завдяки надійному процесору AMD Ryzen, швидкій оперативній пам’яті, пристрою для читання карток пам’яті SD й місткому накопичувачу ви зможете виконувати будь-які проєкти. Широкі можливості підключення Оцініть високу швидкість передачі даних завдяки комбінованому модулю з підтримкою Bluetooth для підключення до локальної мережі Gigabit або бездротової локальної мережі Wi-Fi. Нехай вас бачать і чують чітко Завдяки вбудованій камері та функції шумозниження на основі ШІ з використанням двонаправлених мікрофонів ваше співробітництво буде ефективним.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3-3250U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Емкість акумулятора | 41 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,74 кг г |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 358х242х19.9 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | SD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Назва серії | 255 |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | AMD Ryzen 3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 2,6 — 3,5 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 918,65 ₴







