вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук Samsung Galaxy Book2 (750XED-KC3IT) (8806094358957) Silver
Продуктивність та ефективність Galaxy Book2 оснащений процесором Intel Core i5-1235U з 10 ядрами та 12 потоками, що забезпечує відмінну продуктивність для багатозадачності, обробки даних та мультимедійних завдань. Тактова частота процесора коливається від 1.3 до 4.4 ГГц, що забезпечує плавну роботу як під час роботи з додатками, так і при запуску інтенсивних завдань. Ноутбук має 8 ГБ оперативної пам’яті LPDDR4x, яка сприяє швидкому відгуку системи, а також SSD-накопичувач, який гарантує миттєве завантаження програм і зберігання великої кількості файлів. Високоякісний екран та мультимедіа 15.6-дюймовий IPS -дисплей з роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080) забезпечує насичені кольори, високу контрастність і широкі кути огляду, що робить ноутбук ідеальним для перегляду відео, роботи з графікою та ігор. Підтримка технології Dolby Atmos надає просторове звучання, що створює ефект повного занурення під час перегляду фільмів або прослуховування музики. Інтеграція з екосистемою Galaxy Galaxy Book2 підтримує функцію Samsung Multi Control, що дозволяє підключити Galaxy Tab як другий екран і розширювати робочий простір, підвищуючи продуктивність. Також доступна можливість передавати файли за допомогою Quick Share або безпечно обмінюватися даними через Private Share, який використовує технологію блокчейн для захисту файлів. Смарт-функції та підключення Функція "Ваш телефон" інтегрує додатки зі смартфона на ноутбук для безперервної роботи, а Bixby і SmartThings дозволяють керувати розумним будинком за допомогою голосових команд прямо з ноутбука. Можливості підключення включають Wi-Fi 6 для швидкого інтернету та Bluetooth 5.1 для з’єднання з периферійними пристроями.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U |
| Тип процесора | Core i5 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 54 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,57 кг г |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 356.6х229.1х15.4 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кардридер | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Iris Xe Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Galaxy |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,3 — 4,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 098,65 ₴





