вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук Jumper EZbook S5 (6938545782621) Grey
Потужна оперативна пам’ять DDR4 та SSD-накопичувач Ноутбук має 12 ГБ оперативної пам’яті DDR4 та 256 ГБ SSD. Дозволяє запускати кілька програм, забезпечуючи достатньо місця для документів, фотографій і відео. Ви також можете використовувати TF-карту на 256 ГБ та твердотільний накопичувач на 1 ТБ (не входить до комплекту), щоб розширити пам’ять та підготувати достатньо високошвидкісної пам’яті для системного програмного забезпечення та ігрових програм. Потужний процесор та операційна система Windows 11 14-дюймовий ноутбук Jumper оснащений процесором Intel Celeron J4105 та операційною системою Windows 11, а також процесором із максимальною тактовою частотою до 2,5 ГГц. Надшвидкісна робота ноутбука приносить вам ефективність та задоволення від повсякденного життя. Ультратонкий екран з високою роздільною здатністю Ноутбук з 14-дюймовим ультратонким екраном пропонує вражаючі можливості для вашого цифрового досвіду. Його 8-міліметровий екран з Full HD роздільною здатністю 1920 x 1080 дозволяє насолоджуватися чіткими зображеннями та надзвичайною якістю відтворення контенту. Ширше поле зору дозволяє краще сприймати контент, забезпечуючи більш іммерсивний досвід.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jumper |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Celeron J4105 |
| Тип процесора | Celeron |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є mini |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Емкість акумулятора | 35.52 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,2 кг г |
| Веб-камера | 1 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 328х215х15 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Кардридер | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 600 |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | EZbook |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,5-5 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 516,30 ₴





