вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук Odys MyBook iPRO14 (4260552541956) Gray
Стильний, мобільний та продуктивний Odys mybook iPRO14 поєднує стильний дизайн, ультракомпактний форм-фактор та практичну функціональність, пропонуючи виняткову продуктивність для сучасних користувачів. Завдяки 14-дюймовому Full HD дисплею з технологією IPS, цей ноутбук забезпечує яскраві кольори та чітке зображення, яке ідеально підходить для роботи та розваг. Широкі можливості підключення, такі як USB 3.0, Micro HDMI, а також зручна клавіатура та мультитачпад роблять цей ноутбук ідеальним інструментом для ефективної роботи в будь-яких умовах. Зручно та сучасно для всіх Завдяки своїй компактності та легкій вазі всього 1350 г, Odys mybook iPRO14 легко носити з собою будь-де – в університет, офіс або в подорож. Тонкий дизайн висотою 16,9 мм робить його ідеальним супутником, який зручно поміщається в сумці або рюкзаку. Графітовий корпус підкреслює елегантний стиль пристрою, а приємна на дотик поверхня забезпечує зручне та надійне захоплення під час використання. Завжди в активному стані Odys mybook iPRO14 гарантує ефективність та простоту підключення. Завдяки можливості миттєвого запуску ви можете продовжити роботу з того місця, де зупинилися, без тривалих очікувань. Автоматичні оновлення програм через Магазин Windows дозволяють завжди бути в курсі останніх новин і функцій. Стабільне Wi-Fi підключення та Bluetooth 4.0 забезпечують швидку взаємодію з Інтернетом та широким спектром зовнішніх пристроїв, навіть коли ноутбук перебуває в режимі очікування. Чотирьохядерний процесор Intel та гнучке сховище Odys mybook iPRO14 оснащений потужним чотириядерним процесором Intel Celeron N4120, який забезпечує плавну роботу всіх програм і ефективне виконання завдань. Завдяки 4 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ внутрішньої флеш-пам’яті, яку можна розширити за допомогою M.2 SSD, ви отримуєте достатньо місця для зберігання важливих файлів і комфортної роботи з кількома програмами одночасно. Це робить mybook iPRO14 ідеальним вибором для тих, хто потребує надійного пристрою для роботи та розваг. Можливість підключення для будь-яких потреб Odys mybook iPRO14 пропонує широкий вибір портів для підключення – два USB 3.0, micro HDMI, слот для карти micro SD та окремий порт постійного струму, що забезпечує максимальну гнучкість у використанні пристрою. Ви також можете підключити навушники через стандартний роз’єм 3,5 мм, що робить цей ноутбук ідеальним вибором для будь-яких потреб – від роботи до розваг.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ODYS |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4120 |
| Тип процесора | Celeron |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Емкість акумулятора | 38 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,2 кг г |
| Веб-камера | 0,3 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 333x220x17 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Кардридер | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Назва серії | немає |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | немає |
| Обсяг eMMC / UFS | 128 ГБ eMMC |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,1 - 2,6 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 550,65 ₴





