вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук Aocwei A2 (Z000000794468_1) Silver
Висока продуктивність Цей 14-дюймовий ноутбук з ОС Windows 11 оснащений потужним двоядерним процесором Intel N4020С, що забезпечує неперевершену швидкість. Плавно запускайте кілька програм, вкладок і відео в браузері, забезпечуючи швидшу багатозадачність і насолоджуючись захоплюючими розвагами та іграми, роботою та навчанням. Підключення та порти Великий акумулятор на 5000 мАг, до 200 годин роботи в режимі очікування, 5-6 годин відтворення відео. Завдяки 2,4G+5G Wi-Fi і Bluetooth 4.2, використовуючи подвійні доступні слоти USB3.0 і HDMI, цей ноутбук Windows дозволяє розширити роботу на кількох пристроях, досягти швидкої бездротової передачі даних і безперебійного підключення до мережі в будь-якому місці, як-от кафе, бібліотека чи навіть поїздка. Легкий і зручний Ноутбук A2 важить лише 1.36 кг, а екран комп’ютера можна повертати на 180 градусів. Оснащений великим 14-дюймовим екраном. Цей ноутбук має роздільну здатність Full HD 1920 x 1080. Ви отримаєте захоплюючі, яскраві кольори та чудову чіткість під час перегляду фільму, електронного навчання або відеозустрічі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Мультимедіа | |
|---|---|
| Веб-камера | Так |
| Основні | |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4020 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Емкість акумулятора | 38 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,36 кг г |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 322х228х21 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Кардридер | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Назва серії | немає |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 128 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | 64 ГБ eMMC |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,1 - 2,8 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 541,85 ₴





