вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ноутбук KUU 14 book 2 in 1 (756797951970)
Подвійна камера та 14-дюймовий дисплей Цей 14-дюймовий ноутбук із сенсорним екраном оснащений подвійною камерою: задня камера на 5 МП і фронтальна на 2 МП. Така комбінація дозволяє робити чіткі та деталізовані фотографії, а також забезпечує якісні відеозв’язки для роботи чи навчання. Великий дисплей із сенсорним управлінням покращує взаємодію з пристроєм, а додатковий захисний чохол робить користування більш комфортним і безпечним, звільняючи ваші руки. FHD екран Ноутбук оснащений 14-дюймовим FHD IPS дисплеєм із роздільною здатністю 1920x1200, що забезпечує яскраві та насичені кольори. Він гарантує високу деталізацію зображення, що робить його ідеальним для перегляду відео, малювання або роботи з документами. Технологія IPS також забезпечує широкі кути огляду, тому зображення залишаються чіткими та яскравими з будь-якого ракурсу. Тривала автономність і новітні технології підключення Ноутбук оснащений акумулятором ємністю 38 Вт-год (7,6 В/5000 мА), що дозволяє використовувати пристрій до 4-5 годин на одному заряді. Це забезпечує достатню автономність для роботи в дорозі або відпочинку без постійного підключення до мережі. Завдяки підтримці WiFi 6 (802.11ax) ви отримаєте надзвичайно швидке та стабільне підключення до Інтернету, що дозволяє швидше завантажувати файли, переглядати відео онлайн та працювати в Інтернеті без затримок. Висока продуктивність для різних задач Завдяки 16 ГБ оперативної пам’яті та 512 ГБ SSD, планшет забезпечує швидке виконання багатозадачних операцій та зберігання великого обсягу даних. Підтримка операційної системи Windows 11 гарантує плавну роботу, швидкий запуск програм та зручний інтерфейс. Потужний 4-ядерний процесор дозволяє насолоджуватися іграми, мультимедіа та відеозв’язками на високому рівні, не турбуючись про можливі затримки.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KUU |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Processor N100 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | відсутній |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 38 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 0,95 кг г |
| Веб-камера | 5 МП + 2 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 317х214х10.2 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Кардридер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Назва серії | немає |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Покриття екрану | глянсові |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | з сенсорним екраном |
| Серія процесора | Intel Processor |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 3,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 292,65 ₴





