вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Духова шафа Eleyus Ella 6003 IS+BL
ELEYUS ELLA 6003 IS+BL – не просто духова шафа, це ваш спосіб вражати близьких стравами, створеними з любов’ю. Адже кожна деталь на вашій кухні має свою енергетику, здатну надихати на втілення найсмачніших кулінарних задумів та робити життя кращим. Забудьте про обмеження! ELEYUS ELLA 6003 має внутрішній об’єм 70 л. З цією духовою шафою ви легко приготуєте будь-яку страву, від цілої птиці до пишного пирога на всю родину. Для цього обрали 3 оптимальні режими роботи: верхній нагрів, нижній нагрів, верхній + нижній нагрів. Максимальна температура всередині камери досягає 270 °С. Рельєфні направляючі роблять приготування їжі ще більш комфортним та безпечним, адже вони надійно фіксують деко на будь-якому рівні. Клас енергоефективності «А» дозволить суттєво економити на електроенергії та заощаджувати ваші кошти. Споживана потужність духової шафи становить лише 2,1 кВт, вона швидко нагрівається до потрібної температури, тож ви не гаятимете свій час. Подвійні дверцята з високоякісного гартованого скла – міцні, стійкі до подряпин та легкі у догляді. Панель керування виготовлена з довговічної нержавіючої сталі, на ній розміщені ергономічні ручки управління. Вони роблять процес приготування максимально простим та комфортним, адже ви з легкістю зможете обрати потрібний режим і температуру. Духова шафа працює з системою тангенціального охолодження. Вона не дозволить корпусу нагрітися вище 60°С і вбереже кухонні меблі. Догляд за духовою шафою простий завдяки антипригарній емалі чорного кольору і розбірним дверцятам, які легко мити як руками, так і в посудомийці. Оберіть духову шафу ELEYUS ELLA 6003 IS+BL для комфортного і легкого приготування. В комплект входить решітка та деко для ваших смачних страв.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 595 х 565 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 595 х 550 мм |
| Газ-контроль | немає |
| Гриль | без гриля |
| Дисплей | без дисплея |
| Довідник дверцят | немає |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | механічне |
| Колір | чорний/нержавіюча сталь |
| Конвекція | немає |
| Кількість програм | 3 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очищення | емаль легкого очищення |
| Напруга | 220-240 В В |
| Об'єм | 70 л л |
| Перемикачі | поворотні |
| Потужність грилю | - |
| Потужність під'єднання | 2100 Вт |
| Програми | верхнє нагрівання, нижнє нагрівання, верхнє + нижнє нагрівання |
| Підсвітка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Споживання електроенергії | 0.84 кВт/год |
| Таймер | без таймера |
| Термощуп | немає |
| Тип | Електрична |
| Тип напрямляючих | рельєфні |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 039,65 ₴










