вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Підставка для ноутбука GamePro CP870
- В наявності
- Код: CP870
2 482,65 ₴
1 839 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Підставка для ноутбука GamePro CP870
GamePro CP870 обладнана вісьмома потужними вентиляторами розміром 70х70х15 мм, що працюють на вражаючій швидкості обертання - 2400 об/хв. Завдяки шести налаштованим рівням висоти, кожен користувач може знайти оптимальний кут для роботи або розваг. І це не все - десять різних режимів RGB-підсвічування створюють неповторну атмосферу, роблячи робочий або ігровий процес ще більш захопливим. Робоча напруга всього 5V, а отже, ця підставка енергоефективна й економічна. Два роз’єми USB для під’єднання додаткових пристроїв, а також тримач для смартфона, щоб ви могли тримати свій гаджет прямо перед собою. CP870 також оснащений LCD-дисплеєм, який відображає вам інформацію про поточний рівень швидкості вентиляторів, а також можливість управління параметрами через легкий і зручний інтерфейс. Матеріали, використані для створення цієї підставки, варті вашої уваги: залізна сітка і високоякісний пластиковий АБС гарантують довгий термін служби і надійність. Завдяки цим характеристикам, CP870 - це не просто гаджет, а ваш надійний помічник у створенні комфортного та продуктивного робочого середовища.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1100 г г |
| Габарити | 295х412х40 мм |
| Живлення | від USB |
| Кількість вентиляторів | 8 |
| Кількість виходів USB2.0 | 2 |
| Кількість виходів USB3.0 | немає |
| Максимальна діагональ пристрою | 21" |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Повітрянний потік | - |
| Розміри вентилятора | 70х70х15 мм |
| Рівень шуму | - |
| Тип охолодження | активне |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 839 ₴









