вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Смартфон Infinix Hot 50 X6882 8/128GB Blossom Pink
Продуктивний процесор Завдяки Helio G100 смартфон має високий рівень продуктивності та енергоефективності. 120 Гц. Робота інтерфейсу без затримок Преміальний FHD+ екран із частотою оновлення 120 Гц забезпечує відмінну плавність роботи інтерфейсу. Користувач може вибрати один із трьох режимів частоти оновлення екрана або автоматичний режим, що підлаштовує параметри під поточні завдання. Чудові фотографії будь-де та будь-коли 50 Мп камера високої роздільної здатності дозволить створювати та редагувати по-справжньому привабливі знімки.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Тип матриці | IPS |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 187 г г |
| Попередньо встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 167.88х75.63х7.7 мм |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основна камера | 50+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2460x1080 |
| Серія | Infinix Hot 50 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Швидке заряджання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 934,65 ₴









