вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Зволожувач повітря MengChong H2O Humidifier міні зволожувач повітря(YP)
Тривале зволоження Зволожувач повітря Happy Life HP-BH-17200 MengChong H2O Humidifier - ідеальний вибір для створення затишку та здорового середовища в вашому домі чи офісі. З його місткістю води 220 мл він забезпечує тривале зволоження повітря, що дозволяє вам насолоджуватися комфортом протягом усього дня. Компактний і зручний Цей зволожувач розрахований на площу 15 кв.м, що робить його ідеальним для невеликих приміщень, таких як спальня, кабінет або дитяча кімната. Компактні розміри (11.9 см x 8.5 см x 8.5 см) і легка вага дозволяють легко розмістити його в будь-якому місці зручно для вас. Затишна атмосфера Зволожувач оснащений LED-підсвічуванням, що створює затишну атмосферу в приміщенні. Крім того, він автоматично вимикається за недостатньої кількості води, що робить його безпечним у використанні, а продуктивність 30 мл/год і час роботи до 10 годин забезпечують оптимальний рівень вологості протягом тривалого періоду.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Happy Life |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Об'єм резервуара для води | 0.22 л |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Ароматизація | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип встановлення | Настільний |
| Габаритні розміри приладу | |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Рекомендований обсяг приміщення | 15 |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228,15 ₴








