вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Мармити глибокі круглі 2 шт по 1.5 літра для супів керамічні з металевою (YP)
- Немає в наявності
- Код: HP1040(YP)
4 656,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мармити глибокі круглі 2 шт по 1.5 літра для супів керамічні з металевою (YP)
Набір з двох круглих глибоких мармітів з кераміки, розташованих на елегантній металевій підставці золотистого кольору, стане ідеальним вибором для сервірування гарячих страв на будь-якому святковому заході або банкеті, поєднуючи стиль і функціональність. Основні характеристики набору круглих мармітів об'єм одного марміту 1.5 літра; розміри набору 51×23×18 см. Марміти виготовлені з високоякісної кераміки білого кольору із золотим обідком. Глибокі мармітниці дозволяють зручно подавати різноманітні перші страви. Керамічні кришки надійно зберігають тепло та аромат страв. Металева підставка золотистого кольору не лише надає комплекту елегантного вигляду, але й гарантує стабільність та зручність під час сервірування. Набір із двох круглих глибоких мармітів для супів стане відмінним доповненням до вашого столу, надаючи йому розкіш і функціональність. Купити марміт настільний з підігрівом можна з доставкою по всій Україні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Вид обладнання | Марміт |
| Джерело живлення | Сухе паливо |
| Кількість ємностей | 2 |
| Матеріал | Кераміка |
| Матеріал кришки | Кераміка |
| Призначення | Для перших страв |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | Для дому, HoReCa |
| Тип кришки | Знімна |
| Форм-фактор | Переносний |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Білий |
| Об`єм | 3 л |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 656,15 ₴




