вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Мангал складаний з решіткою похідний 43×30×23.5 (см) переносний маленький розкладний(YP)
- Немає в наявності
- Код: HP450M(YP)
1 159,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мангал складаний з решіткою похідний 43×30×23.5 (см) переносний маленький розкладний(YP)
Мангал похідний складаний з решіткою - ідеальне рішення для шанувальників активного відпочинку та вишуканої кулінарії просто неба. З його компактними розмірами 43×30×23.5 см і вагою у 2 кг, він незамінний для будь-якого походу, відпочинку на природі або відкритого барбекю будинку. Основні характеристики мангала розмір мангала: 43 × 30 × 23.5 (см); вага мангала: 2.0 (кг); висота жаровні: 11.0 (см); висота ніжок: 17.0 (см); товщина металу: 1.0 (мм); Мангал валіза в складеному стані має компактні розміри та зручну ручку для перенесення, з легкістю поміститься в багажник авто, або навіть в похідну сумку. Завдяки відсутності різьбових з'єднань та складаним ніжкам, його можна швидко зібрати. В нижній частині піддона є отвори, що забезпечують приплив повітря, що гарантує зручність використання. Мангал виготовлений з нержавіючої сталі, пофарбований термостійкою емаллю. У комплекті є решітка для гриля, розмір яких дозволяє готувати рибу, м'ясо або овочі для невеликої компанії. Купити маленький мангал можна з доставкою по всій Україні. Його дизайн забезпечує легкість у транспортуванні та зберіганні, дозволяючи брати його з собою куди завгодноЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант встановлення | Універсальний |
| Вага | 2 г |
| Висота | 235 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Товщина корпусу | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 159,65 ₴









