вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Мангал розкладний з ґратами 51.5×23×25 (см) гриль складаний похідний 1 мм(YP)
- Немає в наявності
- Код: HP461GR(YP)
1 416,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мангал розкладний з ґратами 51.5×23×25 (см) гриль складаний похідний 1 мм(YP)
Мангал з решіткою металевий складаний виділяється своєю портативністю та простотою у складанні, роблячи його ідеальним супутником для подорожей на автомобілі або пішки. Завдяки розумній конструкції він легко поміщається в багажник або рюкзак, не вимагаючи при цьому використання додаткових інструментів для його монтажу або демонтажу. Розмір та технічні характеристики мангала Мангал досить місткий для приготування страв, здатних задовольнити апетит як сім'ї, так і невеликої компанії. В комплект входить решітка, що забезпечує рівномірний розподіл тепла та ідеальне приготування різноманітних продуктів. Розмір мангала (Д×Ш×В): 51.5 × 23 × 25 см. Висота жаровні: 15 см. Висота ніжок: 18 см. Вага: 2 кг. Товщина металу: 1 мм. Переваги використання складного мангалу Зручність транспортування та ефективність використання роблять цей мангал незамінним аксесуаром для будь-якого відпочинку на свіжому повітрі, включаючи пікніки, кемпінг чи відпочинок на дачі. Його легкість, компактність та простота складання без необхідності інструментів значно спрощують підготовку до приготування їжі поза домом. Купити мангал можна з доставкою по всій території України, що робить покупку ще зручнішою.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 515 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 г |
| Висота | 250 см |
| Товщина корпусу | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 416,15 ₴






