вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Зволожувач повітря Happy Life H2O Humidifier 450ml зволожувачі повітря(YP)
Елегантний і компактний Забезпечте оптимальний рівень вологості та свіжості у вашому приміщенні з зволожувачем Happy Life H2O Humidifier об'ємом 450 мл. Завдяки його компактному дизайну і продуктивності, цей зволожувач стане невід'ємним елементом для вашого комфорту і здоров'я. Легкий і потужний З вагою всього 110 г, Happy Life H2O Humidifier легкий у використанні та перенесенні. Однак його продуктивність 0.8 л/год. і об'єм 450 мл забезпечать достатньо вологи для приміщення площею до 10 кв.м. Тихий і ефективний Максимальний рівень шуму всього 36 дБ, що робить Happy Life H2O Humidifier чудовим вибором для використання в спальні, офісі або дитячій кімнаті. Ви зможете насолоджуватися тихою та ефективною роботою без надмірного шуму. Енергоефективний і безпечний З потужністю всього 2000 Вт, цей зволожувач енергоефективний і безпечний у використанні. Завдяки його автоматичній зупинці за відсутності води, ви можете бути впевнені в безпеці та продуктивності пристрою.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Happy Life |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Об'єм резервуара для води | 0.45 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для дитячої кімнати |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Озонування | Так |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Так |
| Тип встановлення | Настільний, Підлоговий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Рекомендований обсяг приміщення | 10 |
| Рівень шуму | 36 |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363,15 ₴









