вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Мінажниця для закусок на 5 секцій кругла керамічна Ø 35 см біла з себром (YP)
- Немає в наявності
- Код: HP1006(YP)
1 201,50 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мінажниця для закусок на 5 секцій кругла керамічна Ø 35 см біла з себром (YP)
Менажниця керамічна має круглу форму та складається з п'яти відділень, що дозволяє зручно розміщувати різні страви в одній тарілці. Це ідеальний вибір для подачі закусок, овочів, фруктів та інших страв під час святкових заходів. Основні характеристики менажниці розмір 30.5×30.5×4 см; діаметр 35 см. Блюдо виготовлено з високоякісної кераміки, яка стійка до подряпин і легко миється. Його можна безпечно мити в посудомийній машині, що спрощує догляд за ним і економить ваш час. Вишуканий дизайн і зручність використання роблять цю менажницю незамінним аксесуаром на будь-якій кухні. Ця тарілка для сервірування стане відмінним доповненням до вашої колекції кухонного посуду, а також відмінним подарунком для будь-якої господині. Ви можете купити керамічну менажницю в нашому інтерні-магазині за доступною ціною з доставкою по Україні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Діаметр | 350 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Кількість ярусів | 1 |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 305 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Декоративне оформлення | Ліплення, Сріблення |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 201,50 ₴



