вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Фен для волосся професійний з концентратором 2200 Вт іонізація 2 режими роботи VGR(YP)
- Немає в наявності
- Код: HPV413(YP)
2 226,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Фен для волосся професійний з концентратором 2200 Вт іонізація 2 режими роботи VGR(YP)
Створіть ідеальну укладку за допомогою професійного фена для волосся VGR V-413. Широкий діапазон потужності забезпечує високу продуктивність для швидкого та ефективного сушіння та укладання волосся. Технологія іонізації знижує статичну електрику, надаючи волоссю блиску та гладкості. Основні характеристики та особливості фена 3 режими роботи: Режим 1: висока температура та швидкість повітряного потоку для швидкого сушіння. Режим 2: більш низька температура та швидкість повітряного потоку для бережного сушіння. Режим 3: холодне повітря для фіксації зачіски. Іонізація: насичує волосся негативно зарядженими іонами, що допомагає нейтралізувати статичну електрику, роблячи волосся більш гладким, блискучим та слухняним. Концентратор: направляє потік повітря, дозволяючи створити гладку зачіску. Дифузор: створює об'єм біля коренів волосся. Захист від перегріву: забезпечує безпеку використання. З феном VGR ви можете насолоджуватися швидким і зручним доглядом за волоссям, досягаючи професійних результатів прямо у себе вдома. Створіть свій стиль із потужним та зручним VGR феном. Купити фен можна з доставкою по всій Україні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 22 мм |
| Довжина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24 см |
| Довжина мережевого шнура | 02.05.2024 00:00:00 |
| Потужність фена | 2200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 226,15 ₴








