вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Портативна колонка із зарядкою для телефону бездротова акустика bluetooth(YP)
Глибокий і насичений звук З бездротовою колонкою ваші враження будуть ще більш насиченими та захопливими. З потужністю 15 Вт вона забезпечує глибокий і насичений звук, який заповнить приміщення музикою та емоціями. Бездротова зарядка Одна з головних переваг цієї моделі це вбудована бездротова зарядка для телефону, яка дозволяє зручно заряджати пристрої, просто поклавши їх на верхню панель колонки. Додатково, з можливістю підключення пристроїв через USB-A, USB-C та mini-jack 3.5mm, можете легко відтворювати музику з будь-якого джерела, навіть якщо ви забули взяти свій смартфон. Універсальна і зручна Блютуз колонка також підтримує відтворення музики з карток пам'яті формату microSD, що робить її ще більш універсальною і зручною у використанні. А завдяки RGB підсвічуванню корпуса можна створювати атмосферу, яка відповідає вашому настрою. Колонка щ підсвіткою - це не просто колонка, це ваш найкращий компаньйон для музичних подорожей та вечірок.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pulse |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Інтерфейси | USB, AUX-вхід |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Зарядка плеєра/смартфона, Годинник (будильник), FM-приймач |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 15 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 230 см |
| Максимальна частота | 18000 |
| Мінімальна частота | 150 |
| Стиль виготовлення | Хай-тек |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 957,15 ₴






