вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Каструля скляна жароміцна 1.8 літра з боросилікатного скла з кришкою Ø 16 см(YP)
- Немає в наявності
- Код: HP2004(YP)
781,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Каструля скляна жароміцна 1.8 літра з боросилікатного скла з кришкою Ø 16 см(YP)
Відкрийте нові горизонти кулінарних можливостей з нашою жаростійкою каструлею об'ємом 1,8 л, виготовленою з високоякісного боросилікатного скла. Цей матеріал забезпечує високу стійкість до температурних змін, дозволяючи використовувати каструлю для приготування різноманітних страв. Ергономічні скляні ручки забезпечують надійний і зручний хват, знижуючи ризик опіків та забезпечуючи комфорт під час використання. Каструля оснащена кришкою, що щільно прилягає, утримуючи пару і вологу всередині, що створює ідеальні умови для приготування соковитих та ароматних страв. Особливою прикрасою цієї каструлі є ручка кришки, виготовлена у вигляді ведмежатка, що додає виробу оригінальності та чарівності. Ця каструля стане чудовим доповненням до вашої кухні, поєднуючи функціональність та естетичну привабливість. Характеристики: Матеріал: боросилікатне скло Висота без кришки: 9,5 см Висота з кришкою: 14 см Діаметр: 16 см Об'єм: 1,8 л Розміри: 22*15.5*14 смЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Діаметр каструлі | 16 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Ручка | Жаростійке скло |
| Тип | Каструля |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Газова, Індукційна |
| Колір | Прозорий |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота каструлі без кришки | 9.5 см |
| Висота каструлі з кришкою | 14 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Об'єм | 1.8 л л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 781,65 ₴





