вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Фен щітка стайлер для волосся VGR стайлер для волосся, що обертається, стайлер для сушіння та укладання волосся(YP)
- Немає в наявності
- Код: HPV494B(YP)
2 003,40 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Фен щітка стайлер для волосся VGR стайлер для волосся, що обертається, стайлер для сушіння та укладання волосся(YP)
Стайлер фен для волосся VGR - це універсальний інструмент для швидкого і легкого створення різних зачісок. Тепер створити стильне розкішне укладання просто і швидко. Щітка стайлера піднімає волосся, а форма дозволяє здійснити укладання від коріння, створюючи приголомшливий об'єм. Потужність 2200 Вт забезпечує сильний повітряний потік, який дозволяє досягати професійних результатів укладання. Прилад оснащений функцією іонізації, яка забезпечить вам ідеальне укладання без електризації та сплутування волосся. Основні переваги фена Універсальність: 3 в 1 – сушіння, випрямлення, завивка. Потужність 1800-2200 Вт: забезпечує швидке сушіння та ефективне укладання. 2 температурні режими: для дбайливого догляду за волоссям будь-якого типу. 2 режими швидкості: для різної інтенсивності сушіння. Функція "Холодне повітря": для фіксації укладання. Вбудований іонізатор: знімає статичну електрику та надає волоссю блиску. Легкий корпус: зручний для використання. Довгий шнур, що обертається на 360 ° забезпечує свободу рухів. Універсальна напруга (100–240 В): підходить для використання у будь-якій країні. Технічні характеристики Тип: фен-щітка Потужність: 1800-2200 Вт Напруга: 100-240 В Режими: 2 температурні режими, 2 режими швидкості, "Холодне повітря" Функції: іонізація Матеріал корпусу: пластик Довжина шнура: 2 м Де придбати фен щітку? Купити стайлер фен за доступною ціною з доставкою по Україні можна в інтернет-магазині Head of Trends. Ми пропонуємо широкий вибір стайлерів різних моделей, тому ви зможете вибрати саме той, який ідеально підійде для ваших потреб.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Турмалінове покриття | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 370 см |
| Довжина мережевого шнура | 01.09.2024 00:00:00 |
| Потужність фена | 800 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 003,40 ₴



