вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Зволожувач повітря Pickup Dynamic Humidifier 800ml міні зволожувач повітря Зволожувачі повітря(YP)
- Немає в наявності
- Код: HPKP6262(YP)
1 929,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Зволожувач повітря Pickup Dynamic Humidifier 800ml міні зволожувач повітря Зволожувачі повітря(YP)
Оптимальний рівень вологості Зволожувач повітря Happy Life HP-KP-6262 Pickup Dynamic Humidifier - це ідеальний спосіб підтримувати оптимальний рівень вологості у вашому приміщенні. З вражаючою ємністю 800 мл води, цей зволожувач забезпечує тривале зволоження протягом дня, не вимагаючи постійної підзарядки. Його компактний розмір і ефективна робота роблять його ідеальним вибором для будь-якого приміщення. Комфортна атмосфера Завдяки 6 розпилювальним форсункам, цей зволожувач рівномірно розпилює вологу, створюючи комфортну атмосферу у всьому приміщенні. Незалежно від того, чи ви перебуваєте вдома, на роботі або у спальні, ви будете насолоджуватися свіжим та зволоженим повітрям. Безпека і економія Технологія Type-C зарядки забезпечує швидку і ефективну зарядку зволожувача, щоб ви могли максимально скористатися його функціональністю. А функція автоматичного вимкнення через 10 годин роботи гарантує безпеку і економію енергії. Зробіть ваше повітря здоровішим та комфортнішим з цим потужним і зручним зволожувачем повітря Happy Life.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Happy Life |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Об'єм резервуара для води | 0.18 л |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для дитячої кімнати |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Ароматизація | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Так |
| Тип встановлення | Настільний, Підлоговий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 929,15 ₴








