вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Зволожувач повітря USB Colorful Humidifier 300ml міні зволожувач повітря (YP)
- Немає в наявності
- Код: HPBH17199BR(YP)
363,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Зволожувач повітря USB Colorful Humidifier 300ml міні зволожувач повітря (YP)
Комфортне і здорове середовище Зволожувач повітря Happy Life HP-BH-17199 USB Colorful Humidifier 300ml - це інноваційний пристрій, створений спеціально для створення комфортного і здорового середовища у вашому домі або офісі. Завдяки вбудованому USB-інтерфейсу він легко підключається до будь-якого джерела живлення, що робить його надзвичайно зручним у використанні. Стабільна робота З ємністю резервуара для води 300 мл цей зволожувач забезпечує стабільну роботу протягом тривалого часу без необхідності постійно додавати воду. Ви зможете насолоджуватися приємним та зволоженим повітрям протягом всього дня, створюючи оптимальні умови для вашого комфорту. Чудова атмосфера Крім того, цей зволожувач оснащений функцією кольорового підсвічування, яка створює чудову атмосферу в приміщенні. З великим вибором кольорів ви зможете підібрати настрій для будь-якої ситуації, що робить його не лише корисним пристроєм для здоров'я, але і стильним елементом декору вашого простору.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
|---|---|
| Ароматизація | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Об'єм резервуара для води | 0.3 л |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для дитячої кімнати |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Механічне |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип встановлення | Настільний |
| Габаритні розміри приладу | |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363,15 ₴







