вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Професійний фен для волосся з концентратором з холодним та гарячим повітрям (YP)
- Немає в наявності
- Код: SK14009(YP)
1 524,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Професійний фен для волосся з концентратором з холодним та гарячим повітрям (YP)
Фен для волосся створений для того, щоб надати вашому волоссю бажаного стилю і піклуватися про його здоров'я. Основні характеристики: З потужністю 2000 Вт він забезпечує ефективне і швидке висихання волосся. Окреме регулювання температури та швидкості дає змогу налаштувати режим роботи фена відповідно до ваших уподобань і потреб волосся. Фен також оснащений концентратором і дифузором, надаючи вам різноманітні опції стайлінгу. Концентратор дає змогу спрямувати потік повітря для точного вирівнювання волосся, тоді як дифузор забезпечує дбайливе сушіння за збереження природних завитків. Додатково, наявність холодного повітря дає змогу фіксувати укладку, надаючи вашому волоссю довготривалої форми. Працює від електромережі при напрузі 220-240V~50-60Hz, цей фен стане надійним і ефективним помічником у створенні стильних образів. Професійний фен з концентратором і дифузором - це ваш вірний супутник у створенні ідеальної укладки. Насолоджуйтесь доглядом за волоссям на вищому рівні завдяки відмінним характеристикам і функціональності цього пристрою.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 240 см |
| Довжина мережевого шнура | 1,95 |
| Потужність фена | 2000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 524,15 ₴





