вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Форми для випікання з антипригарним покриттям 3 шт набір роз'ємних форм для випікання (YP)
- Немає в наявності
- Код: QYX404B(YP)
756 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Форми для випікання з антипригарним покриттям 3 шт набір роз'ємних форм для випікання (YP)
Набір форм включає 3 роз'ємні форми, які відмінно підійдуть для приготування страв в духовці. За допомогою набору якісних форм для випічки Ви зможете надати різну форму різноманітним пирогам, гарнірам, салатам, десертам, тортам. Матеріал форм - високоякісна вуглецева сталь із безпечним антипригарним покриттям, яке здатне зменшити необхідний для випікання час. Набір складається із трьох форм для випікання різного дизайну. Завдяки роз'ємній конструкції із клямкою готовий продукт легко витягається з форми. Застосовується для випікання всіх видів тіста. Перед використанням вперше та після кожного подальшого використання форму необхідно ретельно промити в теплій воді з додаванням миючого засобу та висушити. Перед приготуванням у формі слід змастити її зсередини невеликою кількістю олії. Не використовувати для миття та чищення форми залізні предмети та абразивні миючі засоби. Дозволяється використовувати в електричних та газових духовках. Розміри: кругла 25 смх7, 6 см квадратна 26 смх26 смх7, 6 см серце 25х22х7, 4 см Характеристики: вуглецева сталь (0,3 мм) антипригарне покриттяЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Діаметр | 25 мм |
| Конструкція форми | Розбірна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Призначення форми | Для пирога, Для бісквіта, Для піци, Для кексів/мафінів, Для кексу |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стінок | 07.05.2024 00:00:00 |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Кількість комірок | 1 |
| Форма | Квадрат, коло, серце |
Інформація для замовлення
- Ціна: 756 ₴


