Характеристики ToolkitRC M6DAC 200W/DC 350W:
- Двоканальність:може одночасно заряджати дві абсолютно різні батареї, незалежно від кількості елементів чи типу батареї.
- Вбудований блок живлення змінного струму:ідеально підходить для початківців.
- Потужний вихід USB-C для швидкого заряджання потужністю 65 Вт.
- Підтримує такі типи акумуляторів:LiPo, LiHV, LiFe, Li-Ion, NiMH, PB, а також UAVbat.
- Можливість використання як джерела живлення з регульованим вихідним напругом.
- Зручна роликова кнопка та яскравий кольоровий ЖК-екран (не сенсорний).
| Параметри | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | DC 7,0ndash;28,0 В при макс. 30А |
| nbsp; | AC 100ndash;240 В при макс. 2,5 А |
| Тип акумулятора | Lipo LiHV LiFe Lion@1-6S |
| nbsp; | NiMh @1-16S Pb @1-10S |
| Баланс тока | 1000 мА @ 2-6S |
| Точність | lt;0,005 В |
| Потужність зарядного устройства | 0,1ndash;15 А при 350 Вт *2 (асинхронний режим) |
| nbsp; | 0,1ndash;25 А при 700 Вт (синхронний режим) |
| Потужність розряду | 350 Вт при макс. 15 А х 2 |
| nbsp; | 15 Вт при 3 А *2 (нормальний режим) |
| Потужність USBC | МАКС. 65 Вт 3,25 А при 20,0 В або більше |
| Протокол USBC | PD, QC, AFC, FCP, SCP, PE, SFCP, VOC |
| Напруга батареї | 1,0ndash;5,0 В при 1ndash;6S |
| Внутрішнє опірня | 1-100mR при 1-6S |
| ЖК-дисплей | IPS 3,5-дюймовий ЖК-дисплей 480х320 пікселів |
| Розмір пристрою | 127х106х57 мм |
| Вага пристрою | 520 г |
Комплектація:
bull; Зарядний пристрій ToolkitRC M6DAC 200W/DC 350W ndash; 1 шт.
bull; Кабель живлення ndash; 1 шт.
bull; Кабель для підключення до акумулятора ndash; 1 шт.
bull; Балансувальний кабель ndash; 1 шт.
bull; USB-кабель ndash; 1 шт.
bull; Кріплення для аккумулятора ndash; 1 шт.
bull; Інструкція з експлуатації ndash; 1 шт.




