| Характеристики | Значення |
|---|---|
| Матеріал | 3K карбонове волокно |
| Розмір | Діагональ 420 мм |
| Конфігурація | True-X |
| Сумісність | 30,5amp;#215;30,5 та 20amp;#215;20 |
| Сумісність з електронікою | DJI O3, Caddx Vista HD, BLITZ Whoop 1,6 Вт |
| Захист | TPU на 360°, кріплення для антени |
| Розмір рами | 29729735 мм |
| Товщина бокових стійок | 7 мм |
| Товщина нижньої пластини | 3 мм |
| Товщина верхньої пластини | 3 мм |
| Максимальна висота стека контролера польоту | 19 мм |
| Максимальна висота відеопередавача | 29 мм |
| Монтаж двигуна | 16amp;#215;16 мм/19amp;#215;19 мм |
| Монтаж відеопередавача | 2020 Ø2 мм/25,525,5 Ø2 мм/30,5*30,5 Ø3 мм |
| Вага | 345±5 грам |
Комплектація:
- Рама Nazgul XL10 V6 amp;#8211; 1 шт
- Винтова сумка amp;#8211; 1 шт
- Комплект TPU amp;#8211; 1 шт
- Антиковзаючий килимок для акумулятора amp;#8211; 1 шт
- Ремінець для акумулятора (колір випадковий) amp;#8211; 2 шт







