Сервопривід MFE S3054 забезпечує плавний рух з високою швидкістю реакції, що робить його ідеальним вибором для різноманітних застосувань у моделюванні, робототехніці, авіамоделюванні та інших галузях. Металеві зубці забезпечують довговічність та стійкість проти зносу, а антиінтерференційна система гарантує стабільну роботу пристрою навіть у умовах електромагнітних перешкод.
Аналог EMAX ES3054 20G, який сумісний з важелем25Т
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Робоча напруга | 4.8В ~ 6.0В |
| Робочий струм | 200 мА |
| Швидкість | 0.15 сек / 60° при 4.8В |
| 0.13 сек / 60° при 6В | |
| Крутний момент | 3.0 / 3.5 кг*см (при 4.8В / 6В) |
| Матеріал шестерні | метал |
| Довжина кабелю | 25 см |
| Тип двигуна | колекторний |
| Тип сервомашинки | цифровий |
| Стандартний розamp;#8217;єм | Futaba / JR, універсальний |
| Розміри | 28.5 х 13 х 27 мм |
| Вага | 20 грамів |





