Сенсор швидкості повітря Kashtan Digital Airspeed Sensor MS5525 I2C
MS5525 — це цифровий сенсор швидкості повітря, рекомендований для використання в літальних апаратах з фіксованим крилом і дронів VTOL у режимі літака. Він дозволяє точно вимірювати швидкість польоту, що особливо корисно для виявлення зупинок та при польотах у вітряну погоду. Для нових користувачів сенсор може вимагати додаткового калібрування, тому важливо налаштовувати його правильно, щоб уникнути непередбачуваної поведінки.
Сенсор працює за допомогою трубки Піто, яка вимірює статичний і загальний тиск повітря для обчислення швидкості. Важливе значення має правильне встановлення трубки — вона повинна бути розміщена безпосередньо у повітряному потоці, без закритих отворів. Якщо літак має гвинт у носовій частині, трубку Піто зазвичай встановлюють на крилі, поза потоком гвинта. Для перевірки коректної роботи сенсора можна використовувати наземну станцію (MissionPlanner, QGroundControl тощо).
Цей сенсор підтримує польотні контролери V5+, V5 Nano, Pixhawk, APM, PX4 та радіокеровані моделі літаків.
Характеристики:
- Датчик:MS5525
- Вага:4 г
- Розміри:13.3 × 49 × 13.2 мм
- Точність:+-0,84 Pa (+-0.25%)
- Робочий тиск:1 psi (6.89 kPa)
- Максимальний тиск:20 psi (137.9 kPa)
- Вхідна напруга:4.7-5.2 В
- Робоча температура:-20°C ~ 80°C
- Інтерфейс:I2C
- Підтримка прошивки:Ardupilot, PX4
Сумісність:
- Pixhawk версії, V5+, X7 Series версії, V6X версії
Комплектація:
- 1 x Трубка Піто
- 1 x Силіконова трубка
- 1 x Дата-кабель для польотного контролера
- 1 x Сенсор швидкості повітря MS5525
Повністю українське виробництво
Сенсор швидкості повітря Kashtan є продуктом повністю українського виробництва, який пройшов ретельне тестування, що гарантує його надійність та якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Користувацькі характеристики | |
| Сумісність | Pixhawk версії, V5+, X7 Series версії, V6X версії |
| Комплектація | 1 x Трубка Піто, 1 x Силіконова трубка, 1 x Дата-кабель для польотного контролера, 1 x Сенсор швидкості повітря MS5525 |
| Максимальний тиск | 20 psi (137.9 kPa) |
| Розміри | 13.3 × 49 × 13.2 мм |
| Вхідна напруга | 4.7-5.2 В |
| Інтерфейс | I2C |
| Робоча температура | -20°C ~ 80°C |
| Розміри: | 13.3 × 49 × 13.2 мм |
| Датчик | MS5525 |
| Точність | +-0,84 Pa (+-0.25%) |
| Підтримка прошивки | Ardupilot, PX4 |
| Точність: | +-0,84 Pa (+-0.25%) |
| Виробництво: | повністю українське |
| Підтримка прошивки: | Ardupilot, PX4 |
| Робочий тиск | 1 psi (6.89 kPa) |
| Датчик: | MS5525 |
- Ціна: 3 917,70 ₴






