1. Загальні дані
Назва продукту: Електродвигун 2812-04
Модель: 2812-04
2. Основні технічні показники
Електричні характеристики:
Напруга холостого ходу: 10V
Струм: 1±0.2A
Швидкість обертання: 8550~9450 RPM (900KV)
Внутрішній опір: 44.5 mΩ±5%
Випробування та якість:
Високовольтне випробування: AC500V, 1mA, 2 секунди
Тест на динамічний баланс ротора: ≤3mg
Всебічний тест на напрямок обертання
Температурні випробування:
Висока температура: зберігання при 60 ° C до 100 годин, нормальна робота після 24 годин при кімнатній температурі.
Низька температура: зберігання при -20 ° C до 100 годин, нормальна робота після 24 годин при кімнатній температурі.
3. Вимоги до користувача
Перед використанням переконайтеся, що всі частини належним чином закріплені.
Не наближайтесь до частин двигуна, що рухаються, під час його роботи.
Забезпечте відповідні умови зберігання, щоб уникнути потрапляння сторонніх предметів у двигун, що може призвести до його зупинки або пошкодження.
4. Застосування та обслуговування
Максимальна потужність: 794 Вт
Діапазон робочої напруги: 4-6S (3.7-4.2V/S)
Робоча температура: від -20 ° C до +60 ° C
5. Умови зберігання
Зберігайте у сухому, вентильованому місці без агресивних речовин та вологи від -20°C до +60°C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Користувацькі характеристики | |
| Мoдель. | 2812-04 |
| Максимальна потужність | 794 Вт |
| Швидкість обертання | 8550~9450 RPM (900KV) |
| Робоча температура | від -20 °C до +60 °C |
| Ток | 1±0.2A |
| Назва продукту | Електродвигун 2812-04 |
| Умови зберігання | Зберігайте в сухому, вентильованому місці без агресивних речовин і вологи від -20 °C до +60 °C |
| Висока температура | зберігання за 60 °C до 100 годин, нормальна робота після 24 годин за кімнатної температури |
| Тест на динамічний баланс ротора | ≤3mg |
| Внутрішній опір | 44.5 mΩ±5% |
| Електричні характеристики: | Напруга холостого ходу: 10VСтрум: 1±0.2AШвидкість обертання: 8550~9450 RPM (900KV)Внутрішній опір: 44.5 mΩ±5% |
| Високовольтне випробування | AC500V, 1mA, 2 секунди |
| Діапазон робочих напруг | 4-6S (3.7-4.2V/S) |
| Низька температура | зберігання за -20 °C до 100 годин, нормальна робота після 24 годин за кімнатної температури |
| Температурні випробування: | Висока температура: зберігання при 60°C до 100 годин, нормальна робота після 24 годин при кімнатній температуріНизька температура: зберігання при -20°C до 100 годин, нормальна робота після 24 годин при кімнатній температурі |
| Всебічний тест на напрямок обертання | Да |
| Випробування та якість: | Високовольтне випробування: AC500V, 1mA, 2 секундиТест на динамічний баланс ротора: ≤3mgВсебічний тест на напрям обертання |
- Ціна: 1 057,05 ₴










