1. Загальна інформація
Назва продукту: Безщітковий електродвигун 2807-04 1300kv
Модель: 2807-04 1300kv
2. Технічні параметри
Основні характеристики:
Напруга: 10V
Струм: 1.2±0.3A
Швидкість обертання: 11875~13125 RPM (1300KV)
Внутрішній опір: 72 mΩ±5%
Випробування:
Високовольтне випробування: AC500V, 1mA, 2 секунди
Тест динамічного балансу: ≤3 mg
Тест на напрям обертання: у всіх напрямках
Температурні випробування:
Висока температура: зберігання при 60 ° C до 100 годин, нормальна робота після 24 годин при кімнатній температурі
Низька температура: зберігання при -20°C до 100 годин, нормальна робота після 24 годин при кімнатній температурі
3. Вимоги до користувача
Перед використанням перевірте правильність монтажу та закріплення деталей.
Уникайте контакту з частинами двигуна, що рухаються, під час його роботи.
Не використовуйте двигун у середовищах з агресивними речовинами, які можуть спричинити корозію.
4. Застосування та обслуговування
Максимальна потужність: 996 Вт
Робоча напруга: 4-6S (3.7-4.2V/S)
Робоча температура: від -20 ° C до +60 ° C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Користувацькі характеристики | |
| Мoдель. | 2807-04 1300kv |
| Максимальна потужність | 996 Вт |
| Швидкість обертання | 11875~13125 RPM (1300KV) |
| Робоча температура | від -20 °C до +60 °C |
| Робоча напруга | 4-6S (3.7-4.2V/S) |
| Ток | 1.2±0.3A |
| Назва продукту | Безщітковий електродвигун 2807-04 1300kv |
| Висока температура | зберігання за 60 °C до 100 годин, нормальна робота після 24 годин за кімнатної температури |
| Використання в агресивному середовищі | не використовуйте мотор у середовищах з агресивними речовинами, які можуть викликати корозію |
| Перед використанням | перевірте правильність монтажу та закріплення деталей |
| Контакт із рухомими частинами | уникайте під час роботи мотора |
| Основні характеристики: | Напруга: 10VСтрум: 1.2±0.3AШвидкість обертання: 11875~13125 RPM (1300KV)Внутрішній опір: 72 mΩ±5% |
| Внутрішній опір | 72 mΩ±5% |
| Тест на напрямок обертання | у всіх напрямках |
| Високовольтне випробування | AC500V, 1mA, 2 секунди |
| Тест динамічного балансу | ≤3 mg |
| Низька температура | зберігання за -20 °C до 100 годин, нормальна робота після 24 годин за кімнатної температури |
| Температурні випробування: | Висока температура: зберігання при 60°C до 100 годин, нормальна робота після 24 годин при кімнатній температуріНизька температура: зберігання при -20°C до 100 годин, нормальна робота після 24 годин при кімнатній температурі |
| Випробування: | Високовольтне випробування: AC500V, 1mA, 2 секундиТест динамічного балансу: ≤3 mgТест на напрям обертання: у всіх напрямках |
- Ціна: 1 047,60 ₴










