Характеристики RadioMaster 6200mah 2S Lipo Transmitter Battery:
| Характеристики | Опис |
|---|---|
| Бренд | RadioMaster |
| Назва | RadioMaster LiPo 7,4 В 6200 мАг 2S |
| Номінальна напруга | 7,4 В |
| Ємність | 6200mAh |
| Ватт-годин | 45,88 Вт-год |
| Розrsquo;єм | JST-XH і XT30 |
| Струм заряду | Макс. 2А |
| Розміри | 85 мм x 50 мм x 21 мм |
| Вага | 203 г |
| Підходить для | Радіоприймачів RadioMaster BOXER і радіостанцій серії TX16S |
| Тип акумулятора | Літій-полімерний (LiPo) |
| Сумісність | RadioMaster та інші трансміттери зі сумісним розrsquo;ємом |
| Матеріали | Високоякісні матеріали для надійності та безпеки |
| Розrsquo;єм | Стандартний розrsquo;єм для трансміттерів |
| Вага | Легкий і компактний для зручного розміщення |
| Застосування | Живлення трансміттерів у галузі радіокерування |
| Заходи безпеки | Дотримуйтесь інструкцій виробника щодо заряджання та експлуатації LiPo акумуляторів |
| Попередження |
|---|
| ndash; Не перезаряджайте та не перерозряджайте акумулятори. |
| ndash; Не ставте його поруч із високою температурою. |
| ndash; Не кидайте його у вогонь. |
| ndash; Не кидайте його у воду. |
1x RadioMaster 6200mah 2S Lipo Transmitter Battery



