
Монокуляр KONUS KonuSmall-3 8-24x40, смартфон-адаптер, чохол, ремінець, захисні кришки (YP)
- Немає в наявності
- Код: 241536(YP)
3 159 ₴
Монокуляр KONUS KonuSmall-3 8-24x40, смартфон-адаптер, чохол, ремінець, захисні кришки
Монокуляр KONUSMALL 8-24x40nbsp;- компактний і потужний ника чи рибалки. Особливостями даної моделі є високоякісна оптика, змінна кратність, телескопічний корпус, компактні розміри та невелика вага.
Цей монокуляр можна назвати "довгим" мисливським оптичним прицілом, який забезпечує потужне збільшення від 8 до 24 крат. Він також оснащений 40-міліметровим об'єктивом, що забезпечує гарну яскравість. Оптика має багатошарову обробку.
У його конструкції передбачена система подвійного фокусування. Перше фокусування швидше, друге – точніше. Ці налаштування дозволяють швидко обрізати об'єкт, а потім розглянути його більш детально. Таким чином, жодна деталь не втрачається.
У комплект постачання також входить універсальний адаптер для смартфонів. Це корисний аксесуар, що дозволяє підключити телефон до монокулярного окуляра. nbsp;Використовуючи свій смартфон і збільшення монокуляра, ви можете фотографувати або знімати на відео те, що спостерігаєте.nbsp; li>
- Збільшення: 8x-24x
- Діаметр об'єктива: 40 мм
- Поле зору на 1000 м: 80,4 (8х) - 45,5 м (24х)
- Мінімальна відстань фокусування: 2м
- Діаметр вихідної зіниці: 4.2 ммnbnb (24х)
- Фактор сутінків: 17.8-30.9
- Світлосила: 25-2.5
- Розміри монокуляра: 155nbsp;x 48 x 45 мм
- Вага монокуляра: 156 г ul>
- Монокуляр
- Адаптер для смартфона
- Ремінець для монокуляра
- М'який чохол
- Серветка для протирання оптики
- Захисна кришка на об'єктив
- Захисна кришка на окулярЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері

👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Висота | 45 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 40 мм |
| Максимальна кратність | 24 х |
| Матеріал корпусу | Гума, Полікарбонат |
| Мінімальна кратність | 8 х |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Монокль |
| Тип кратності | Змінна |
| Фокусна відстань | 2000 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 48 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.156 г |
- Ціна: 3 159 ₴




