Оптичний приціл KONUS KONUSPRO F-30 6-24x52 MIL-DOT IR FFP
KONUSPRO F-30 6-24x52 MIL-DOT IRshy; FFP shy;- універсальний приціл для високоточної стрільби на далекі дистанції. Об'єктив Oslash; 52 мм збирає достатньо світла навіть за слабкого зовнішнього освітлення. Зум допускає зміну кратності від 6 до 24х, причому картинка залишається чіткою у всьому діапазоні. Робочі поверхні лінз прицілу мають спеціальне просвітлююче покриття з антивідблисковим ефектом, в комплекті поставляється 4-дюймова бленда.
Поєднуючи високу точність першої системи побудови фокальної площини з небаченою раніше доступністю, цей оптичний приціл насправді і. Модифікована прицільна сітка Mil-Dot має гравірування та двокольорове підсвічування, а регулювання вітру та піднесення скидаються до нуля та оснащені механізмом блокування push/pull для запобігання небажаним переміщенням. Прицел также оснащен 30-миллиметровой трубкой, колесом параллакса и внутренним пузырьковым уровнем.
Оптические характеристики прицела KONUSPRO F-30 6-24x52:
- Увеличение: 6-24x
- Диаметр объектива: 52 мм
- Диаметр выходного зрачка: при 6х - 8.7 мм, при 24х - 2.2 мм
- Светосила: при 6х - 75.1, при 24х - 4.8
- Поле зрения на 100м: при 6х - 5 м, при 24х - 1.3 м
- Вынос выходного зрачка: 88.9 мм
Конструктивні особливості:
- Тип прицільної сітки: модифікований Mil-DOT
- Розміщення сітки: в першій фокальній площині
- Підсвічування прицільної сітки: центральна точка (red/blue) введення поправок: 1/10 Mil
- Діапазон поправок на 100 м: 1.47 м
- Відбудова паралаксу: бічна, від 9 метрів
- Фокусування: Fast Focus на окулярі
- Просвітлення лінз азот
- Захист корпусу: ударостійкий, тумано- та водостійкий
- Вбудований бульбашковий рівень
- Монтажна довжина: 161 мм
- Діаметр тубусу: 30 мм
Сумісність зі зброєю:
- Максимальна енергія вильоту кулі: 6000 Дж ul>
- Приціл
- Бленда
- Кришки flip-up
- Батарейка СR2032
- Інформаційний вкладиш
- >
- Довжина прицілу: 41.7 см
- Розміри упаковки: 56 х 10.6 х 8.6 см
- Вага прицілу: 0.81 кг
- Вага упаковки: 1.26 кг
Чому купують саме у нас?🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері

👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Вага | 810 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр об'єктиву | 52 мм |
| Діаметр труби | 30 мм |
| Максимальна кратність | 24 х |
| Мінімальна кратність | 6 |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Особливості | Корпус заповнений азотом, Протиударний корпус, Багатошарове покриття лінз, Водонепроникний |
| Відбудування від паралакса | Збоку |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Стан | Новий |
| Тип | Оптичний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 417 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видалення вихідної зіниці | 88,9 |
- Ціна: 34 226,55 ₴







