
Підзорна труба KONUS KONUSPOT-60C 20-60x60, штатив у комплекті, чохол, ремінь (YP)
- Немає в наявності
- Код: 241525(YP)
5 022 ₴
KONUSPOT-60C 20-60x60nbsp;- не просто компактна підзорна труба, а цілий набір для польових досліджень живої природи. У комплектацію моделі входить якісний настільний штатив з можливістю регулювання нахилу труби та обертання навколо вертикалі. Сама труба поставляється упакованою в акуратний чохол на блискавці, з наплічним ремінцем регульованої довжини.
Збільшення оптичної системи регулюється в діапазоні від 20 до 60 разів: більшого від переносної моделі вагою близько 1 кг вимагати неможливо. Трансфокаторне кільце на окулярі обертається легко і рівномірно, на його периметрі нанесені мітки із зазначенням кратностей 20х, 40х і 60х. Окулярний вузол розташований під кутом 45deg; до осі об'єктива і зміщений вправо для зручності спостережень правим оком.
На поверхні основних лінз та елементів обертальної системи нанесено просвітляє покриття, що зменшує втрати світла при проходженні оптичним трактом. Корпус має матове гумоподібне напилення зеленого кольору, що допомагає сховатися в листі і не бути поміченим об'єктом спостережень. представників фауни. А враховуючи широкий діапазон кратності і багату комплектацію виробу, його покупку можна вважати вдалою інвестицією! м при 60х
Габарити
- Вага упаковки: 1.65 кг
- Вага труби: 1.54 . 4.5 см
- Розміри труби: 34.5 x 8 x 9.7 см
Комплектація
- Труба з відкидною кришкою на об'єктиві
- Настільний штатив заввишки 23 см
- Шитий чохол з ремнем 2Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері

👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Водостійкість | Так |
| Висота | 97 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 60 мм |
| Максимальна кратність | 60 х |
| Мінімальна кратність | 20 х |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Підзорна труба |
| Тип кратності | Змінна |
| Фокусна відстань | 8000 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 345 мм |
- Ціна: 5 022 ₴









