
Приціл коліматорний EOTech 512.A65 голографічний, коло 68 МОА з точкою 1 МОА(YP)
- Немає в наявності
- Код: 242094(YP)
58 241,70 ₴
Коліматорний приціл EOTech 512.A65 голографічний, коло 68 МОА з точкою 1 МОА, в кейсі, автовідключення
Прилад виробництва США поставляється в оригінальному протиударному, пластиковому кейсі" ="315" id="vBYI3G9MhK4ckeditorDoksoftYoutube" src="//www.youtube.com/embed/vBYI3G9MhK4?wmode=transparentrel=0loop=0autoplay=0controls=1amp= th="560">Коліматорні, голографічні приціли EOTech виробляються у США. На сьогодні це найкраще, що можна запропонувати стрільцям. На відміну від інших прицілів коліматорного типу, приціли EOTech ndash; лазерні. Це дозволяє у більших діапазонах регулювати яскравість марки. Від діапазону видимого тільки через прилади нічного бачення і тепловізори, до дуже яскравого. Завдяки складній, проекційній системі позиціонування марки інженери домоглися повної відсутності у приладів ефекту паралаксу. По всій робочій поверхні лінз ви впевнені, що потрапите саме туди, куди наведена марка. Використовуючи стандартні, ємні батареї, виробники досягли дуже довгої роботи приладу без заміни елементів живлення. Використовуються загальнодоступні елементи живлення (2 батареї або акумулятори формату АА), які можна знайти в магазинах у будь-якій точці світу. Зміна батарей проводиться без будь-якого інструменту протягом хвилини. При зміні батарей знімати і наново пристрілювати прилад не потрібно. проникність: до 3 м
На картонній зовнішній упаковці стоїть дата тестування цього приладу.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EOTech |
| Вага | 326 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр об'єктиву | 23 мм |
| Діаметр труби | 30 мм |
| Максимальна кратність | 1 х |
| Мінімальна кратність | 1 |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Особливості | Захист від вібрації, Кріплення в комплекті, Чохол, Корпус заповнений азотом, Багатошарове покриття лінз, Водонепроникний, Протиударний корпус |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Стан | Новий |
| Тип | Коліматорний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Довжина | 131 мм |
- Ціна: 58 241,70 ₴









