вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ніж Skif Griffin II BSW Black (422SEB), чорний колір >SKIF Griffin II - це не просто ще один звичайний EDC ніж, а повноцінний помічник у місті і в екстремальних умовах. Міцний, надійний, функціональний. Така форма дає неабиякі переваги. Ніж однаково чудово справляється з міськими завданнями (робота з картоном, плівками) і заміськими челенджами (дерево, мотузки). Також для більшої зносостійкості сталь додатково обробляється покриттям Stonewash. Рукоятка SKIF Griffin II створена з урахуванням анатомії руки: має виїмки для пальців, насічки і опори. Її основа - це алюміній, а зовнішня накладка - полімер G-10, що не слизький і не травмує руку. У відкритому положенні ніж фіксується замком Frame Lock, відомим своєю надійністю у всьому світі. Як і всі складні ножі SKIF, Griffin II має зручну кліпсу для кишені і великий отвір для темляка
- Довжина клинка: 94nbsp;мм
- Матеріал клинка: сталь 9Cr18MoV
- Твердість клинка: (HRC) 58-59
- Тип заточування: звичайна кромкаnbsp;
- а клинка: 3nbsp;мм
Рукояти
- Матеріал рукояті: G-10 (cклотекстоліт)
- Колір рукояті: чорний
Загальні
*Ножі, представлені в нашому магазині, не належать до холодної зброї за сукупністю характеристик згідно з укладанням НДІ ЕКЦ МВС України.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif |
| Вага ножа | 177 г |
| Довжина ножа | 218 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | 9Cr18MoV |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Призначення | Тактичний |
| Поверхня | Стоунвош |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 177 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 94 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 462,40 ₴







