вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Кріплення прицілу: моноблок Leapers UTG ACCU-SYNC QR 30mm High, винос 34 мм(YP)
- Немає в наявності
- Код: 242684(YP)
9 625,50 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Кріплення для прицілу: моноблок Leapers UTG ACCU-SYNC QR 30mmHigh ProfileOffset 34mm Picatinny, цільне на Пікатінні, швидкознімне
- овnbsp;на планки MIL-STD-1913 Picatinny
- Зсув кілець назад щодоnbsp;бази призначений дляnbsp;забезпеченняnbsp;додаткової компенсаційної відстані та зменшення відстані до ока на додаток до того, що зазвичай дозволяє монтажна планка. ручну без будь-якого інструменту
- Прецизійна обробка на верстатах з ЧПУ конструкції з авіаційного алюмінію з 6061-T6 з матовим чорним анодуванням sp;інших пристосувань і обмундирування, а також забезпечують легкий доступ до револьверних головок прицілу. 2 мм, відстань усунення 34 мм, довжина бази 100 мм, високий профіль підходить для оптики з 30-мм трубою та зовнішнім діаметромnbsp; об'єктива до 73 мм.
Характеристики:
- мм
- Максимальний зовнішній діаметр об'єктива: 73 мм
- Загальна висота: 52nbsp;мм
- Загальна довжина: 134 мм
- Довжина кріплення (бази): 100 мм
- Ширина: 42 мм
- Висота сідла (бази): 22 мм Відстань між кільцями: 44 мм
- Гвинтів на кільце: 4
- Матеріал: авіаційний алюміній з матовим чорним анодуванням гвинт з головкою M4/T15 Torx (1), ключ T15 Torx (1), шестигранний ключ 3 мм (1)
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leapers |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для всіх видів зброї |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 167 г |
| Діаметр кілець | 30 мм |
| Діаметр труби | 30 мм |
| Довжина | 134 мм |
| Довжина кріплення | 21 мм |
| Спеціальні | Кріплення в комплекті |
| Планка кронштейна | Вивера/Пикатинни |
| Фіксація на зброї | Швидкознімна |
| Ширина | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 625,50 ₴









