
Блок живлення Mean Well XLG-200-12-A захист IP67 для LED, блок живлення для світлодіодної стрічки (YP)
- Немає в наявності
- Код: 239594(YP)
3 203,55 ₴
Блок живлення Mean Well XLG-200-12-A захист IP67 для LED, блок живлення для світлодіодної стрічки
XLG-200 є 200-ватним світлодіодним AC/DC драйвером з режимом постійної потужності. Блоки серії XLG-200 працюють від змінного струму в діапазоні 100-305 В і мають різні струмові номінали в діапазоні від 700 мА до 16000 мА. Завдяки високому ККД до 94%, вся серія здатна працювати при температурі корпусу від ії. Конструкція металевого корпусу та клас захисту IP67 дозволяють використовувати цю серію як усередині, так і зовні приміщень. Більш того, інноваційні можливості адаптації до навколишнього середовища дозволяють цим блокам надійно живити світлодіодне освітлювальне обладнання у різних умовах застосування практично в будь-яких місцях, де можуть бути встановлені LED світильники.
Серія XLG відповідає останній версії міжнародних норм безпеки IEC61347/GB7005. Вихід і схема димування також повністю відповідають новим правилам ізоляції для забезпечення безпеки користувача і системи освітлення під час встановлення. талічний корпус із класом захисту IP67, підходить для зовнішнього застосування
Характеристики Mean Well XLG-200-12-A
- Тип: блок живлення
- Ніжня технологія: AC-DC : 12 В постійного струму
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Вихідна потужність | 192 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 16 А |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| ККД, не менше | 92 % |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 305 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип стабілізації | За напругою і струмом |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Довжина | 199 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.85 г |
- Ціна: 3 203,55 ₴

